neděle 2. prosince 2007

OpenCoffee na stojáka

Čtvrteční ráno 29. listopadu bylo pěkně mrazivé, jak se na konec listopadu sluší. Prázdné ulice, jen stavaři už makali na dokončení Palladia. O půl deváté ráno (ano, ráno, to jen opakuji pro ty, co si zapsali do kalendáře termín OpenCoffee na večer, zkrátka v IT začíná den nejdřív v 10am …) jsme dorazili v pěti do ještě se uklízejícího Dinitz Café a čekali, zda první pražské OpenCoffee proběhne ve více lidech … psát „bylo nás pět“ by se mi nechtělo.

Na devátou a o chvíli později dorazilo 22 lidí. Jak jsme vzápětí zjistili, objednávat jakékoliv stoly bylo téměř zbytečné, celé dvě hodiny většina postála a pendlovala v prostoru mezi kafem (ve vojenské várnici, obdobně – po vojensku – i chutnalo) a sektem. Na začátku jen krátké neformální uvedení a poté konverzace, neustálé dolévání kávy a networking. Zkrátka velmi příjemné ráno.

Další OpenCoffee uděláme na konci ledna, přesněji 24. ledna, to už budeme psát l.p. 2008. Nebo byste chtěli se sejít i v prosinci, mezi Štěpánem a Silvestrem?

Doplňuji ještě seznam lidí: Ondřej Bartoš, Miloš Čermák, Ondřej Fryc, Petra Hubačová, Michal Illich, Adam Javůrek, Monika Jevocinová, Vlado Jež, Tomáš Jindříšek, Michal Krsek, Patrik Mališ, David Matyáš, Aleš Miklík, Marian Nič, Petr Ocásek, Ivan Pilný, Nikola Rafaj, Petra Seidlová, David Špinar, Adam Zbiejczuk, Barbora Zychová (malé ohlédnutí na blogu), … Omlouvám se těm, co chybí, na OpenCoffee registraci neděláme a ani nechceme, přijít může kdokoliv. OpenCofee je open ...

Fotky (Picasa, Flickr) s přispěním Miloše Čermáka (jeho jsou ty nekostičkované, panasonické).

Žádné komentáře: